Ray Dolap İzmir

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Ray Dolap İzmir

Kullanım alanını daraltmayan, iç hacmi geniş ve açıkta kıyafet bırakmayan özel tasarım gardrop arayışınıza son verecek Ray Dolap İzmir ile sizleri tanıştırmak isteriz.

Devamını Oku

Gardrop İzmir

Tam da kışlıkları çıkaracağımız şu zamanlarda neleri nerelere sığdırmayacağımızdan yakınırken bir kurtarıcı gibi yetişiyoruz size. Gardrop ve dolaba dair her ince dokunuşta bizden bahsetmeniz kaçınılmaz olacak. Ray Dolap İzmir olarak sizlere gardroplarınız, giyinme odalarınız ve daha birçok ürün çeşidi ile hizmetler sunmaktayız.

Devamını Oku

Sürgü Dolap

Sürgü dolap olarak bilinen ray dolap, diğer dolaplardan farklı olarak ray sistemi düzeneğine sahip kapaklardan oluşmaktadır. Ray dolap seçiminin en temel sebebi kapaklı dolaplara nazaran daha az yer kaplaması ve bu sayede daha çok kullanım alanı oluşturmasıdır.

Devamını Oku

Ray Dolap Hakkında

Mobilya tercihi yaparken dikkat edebileceğiniz özellikler arasında yer tasarrufu sağlaması ve işlevselliği en üst sıralarda geleceğinden ray dolaplar hakkında genel bir fikir edinmenizi sağlamakta fayda var diye düşünüyoruz.

Devamını Oku

Sürgülü Dolaplar ve Gardrop Modelleri

Dolaplar ev ya da iş yeri farkı olmaksızın hem eşyaların korunması hem de estetik bir görüntünün sağlanması için tam bir kurtarıcı görevi görmektedir. Sürgülü dolaplar ve gardrop modelleri başlığımızın altında bu konuya dair her detayı bulabileceksiniz.

Devamını Oku

Giyinme Odası

Her kadının hayali geniş bir evin içerisinde tüm kıyafetlerini bir arada görebileceği bir giyinme odasıdır. Eskiden olsa bu durum sadece villa tipi büyük evlerde olabilecek bir dekorasyon olayı söz konusu olarak ele alınırdı. Ama artık her tip evde kullanışlı giyinme odaları oluşturulması çok kolay ve maliyeti de oldukça düşük bir iştir.

Devamını Oku

Ray Dolap Nedir?

Çoğumuzun adını farklı farklı şekillerde bildiği ray dolaplar daha çok sürgülü dolap olarak bilinmektedir. Ray dolaplar, kapak sistemlerinin farklı olmasıyla değişiklik gösteren dolap türlerinden biridir.

Devamını Oku

Giyinme Odası Yaptırmak İstiyorum

Bu ara en sık duyduğumuz cümlelerden biri GİYİNME ODASI YAPTIRMAK İSTİYORUM oluyor. Hayatımızın sosyallik seviyesi geliştikçe her ihtiyacımızda olduğu gibi kıyafet ihtiyacımızda artış göstermektedir. Söz konusu giyim olduğunda günümüzde kadınlar da erkekler kadar bu konuya hassasiyet gösterir duruma gelmişlerdir.

Devamını Oku

Ray Dolap Modelleri

Kullanım alanı daraltmaması ve raylı sistemin daha kolay olması sebebiyle çokça tercih edilen ray dolap modelleri taleplere göre şekillenebilmektedir. Sürgülü dolap olarak da bilinen ray dolaplar günümüzde ev ve ofis ortamlarında en çok tercih edilen dolap modelleri arasındadır.

Devamını Oku

Ray Dolaplar

Özellikle kadınlar için evlerimizin vazgeçilmezi olan dolaplar hem dizayn açısından hem de düzenin korunması açısından oldukça önemlidir. Evlerimizde ve ofislerimizde kurtarıcımız olan dolaplar zaman içerisinde kapaklı dolaplardan sürgülü dolaplara geçiş yapmıştır.

Devamını Oku
0 232 323 48 88